Kamerové systémy pro komerční prostory

Ať už potřebujete jednu kameru do směnárny kvůli bezpečnosti a dohledatelnosti transakcí nebo chytrý systém s počítáním lidí pro optimalizaci maloobchodu.

Navrhneme vhodné řešení, zajistíme instalaci i zaškolení obsluhy, právní náležitosti provozu a pravidelní záruční i pozáruční servis.

Funkce

 

Heat mapy

Zjistěte kolik času zákaznící tráví u vybírání kterého zboží, nebo jaké zboží nejčastěji hledají!
Naše kamerové systémy dokážou pomocí nasbíraných dat vyhodnotit kde se lidé nejdéle a nejčastěji zdržují a zakreslit je do záběru.

  

Počítání lidí

Potřebujete vědět, které dny je největší obrat zákazníků nebo jestli má cenu držet delší otevírací dobu v určité dny? I s tím Vám naše kamery pomohou.
 

Detekce pohybu

Systém automaticky zobrazí na displeji kameru, na které je pohyb. Zároveň každý pohyb označí barevně v záznamu. Mimo otevírací dobu pak dokáže posílat upozornění na mobilní telefon, že v prostoru došlo k pohybu.

 

Vzdálený přístup

Vzdálený přístup k živému přenosu, záznamům pomocí cloudových služeb odkudkoliv z počítače nebo mobilního telefonu.

 

Často kladené otázky

Lze kamery zobrazit na monitoru v prodejně?

Ano, místit monitor nebo velkoformátový display přímo v prodejně, aby měla obsluha přehled samozřejmě lze a to i více displejů pro různé nebo ty samé kamery najednou.

Vidí kamery v noci?

Ano, většina kamer je vybavena infračerveným přísvitem a v noci vidí černobíle.

Jak dlouho se ukládá záznam?

Systémy jsou standartně koncipované na ukládání záznamu na 7-30 dní s automatickou smyčkou, kdy se po vyčerpání místa přepisují nejstarší záznamy. Individuálně lze připravit systém pro uložení záznamů v rámci měsíců.

Kolik takový systém stojí?

Ceny se řádově pohybují od 20 tisíc za jednoduchý systém pro přehled. Konkrétní cenovou nabídku vám zdarma vypracujeme po obhlídce prostoru a upřesnění účelu.

 

Kontaktujte nás

Rádi vám pomůžeme vybrat nejvhodnější zabezpečení a připravíme nezávaznou nabídku.

Napsat zprávu

Nebo nám zavolejte na
607 048 770

Rychlá nabídka

Přijedeme se za Vámi podívat a vymyslet ideální řešení dle vašich potřeb jak nejrychleji to půjde. Samozřejmě bezplatně.

Doprava zdarma

Neúčtujeme dopravu po Praze, Libereckém a Středočeském kraji.

 

Spolehlivost a odbornost

Jsme držiteli koncese pro poskytování zabezpečovacích služeb. Dokážeme poskytnout záruční i pozáruční servis a většinu náhradních dílů máme skladem.