Kamerové systémy pro průmyslové objekty

 

Funkce

 

Inteligentní funkce

Systém sám dokáže rozpoznat některé typy událostí a označit je v záznamu. Mezi tyto funkce patří: detekce pohybu, překročení vytyčené hranice, zmizení objektu nebo rozpoznávání obličejů a SPZ.

 

Odolnost

Všechny kamery jsou dodávané v kovovém provedení s certifikací minimálně IP67 proti vodě a prachu a IK10 proti mechanickému poškození.

 

Vzdálený přístup

Vzdálený přístup k živému přenosu, záznamům a nastavení po místní a firemní síti nebo cloudových služeb odkudkoliv z počítače nebo mobilního telefonu.

 

Vysoká kvalita videa

Dodáváme kamery s rozlišením až 12Mpx, to je více, než umí zobrazit moderní 4K televize.

 

Přístupová práva

Ke kamerovému systému mohou mít přístup desítky až stovky různých uživatelů s různými přístupovými právy.
Lze omezit vše od nastavení a přehrávání záznamu až po zobrazení pouze konkrétních kamer.

.

Typy kamer

Dome kamery jsou určené zejména do interiéru. Jejich největší výhoda spočívá v malé velikosti a těžší ohadnutelnosti, co kamera zabírá.
Menší kamery “klasického” tvaru. Pro užití jak ve vnitřních prostorech tak venku. Jsou odolnější vůči vlivů počasí, než dome kamery (zanášení, oslnění).
Dálkově ovládané kamery, které se mohou natáčet ve všech 3 osách. Taktéž disponují až 40ti násobným optickým zoomem
Velké průmyslové kamery skládající se z vyměnitelného senzoru a ocelového krytu. Vhodné pro dohled nad venkovními prostostory. Lze osadit nočním přísvitem až do 100m a vyhříváním.

 

Často kladené otázky

Jaká je maximální vzdálenost kamery od záznamového zařízení?

Při napájení z centrálního bodu je maximální vzdálenost 350-500 m podle energetické náročnosti kamery. Pokud je možné napájet kameru ze sítě přímo, je vzdálenost přímého spoje téměř neomezená.

Vidí kamery v noci?

Ano, většina kamer je vybavena infračerveným přísvitem od 30 do 100 m a v noci vidí černobíle. Dodatečně lze navíc osvítit prostor infračervenými reflektory. 

Jak dlouho se ukládá záznam?

Systémy jsou standartně koncipované na ukládání záznamu na 7-30 dní s automatickou smyčkou, kdy se po vyčerpání místa přepisují nejstarší záznamy. Individuálně lze připravit systém pro uložení záznamů v rámci měsíců.

Lze se na kamery připojit mimo firemní síť?

Ano. Je možné zřídit přístup mimo firemní síť a připojovat se na dálku.

Je systém kompatibilní s ostatními monitorovacími systémy?

Ano. Naše systémy komunikují i pomocí protokolů Onvif, Pelco P a Pelco C. Lze je tak napojit na monitorovací systémy bezpečnostních služeb nebo policie.

Kontaktujte nás

Rádi vám pomůžeme vybrat nejvhodnější zabezpečení a připravíme nezávaznou nabídku.

Napsat zprávu

Nebo nám zavolejte na
607 048 770